برگزاری ششمین جلسه شورای تخصصی برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی و دومین جلسه در سال 1396 1396/02/19

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شد در ابتدای جلسه آقای دکتر قاسم سامعی رئیس شورای اداری و مالی استان ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین به تبیین اهداف بودجه ریزی پرداخته و به لزوم هماهنگی حوزه های مختلف در این خصوص اشاره فرمودند و خواستار هماهنگی فی مابین حوزه مالی و برنامه ریزی شدند.

در ادامه جناب آقای دکتر بحری رییس شورای برنامه ریزی استان به بیان بیان مطالبی در خصوص بودجه ریزی و نحوه عملکرد بودجه های ابلاغی و هماهنگی های حوزه های مختلف پرداختند.
همچنین ایشان بیان داشتند که  در سال 96 هرگونه هزینه کرد بر اساس بودجه ابلاغی و ابلاغیه های بودجه هر واحد خواهد بود و می بایست حوزه مالی و بودجه هماهنگی ویژه ای در این خصوص انجام بدهند.
ایشان به جذب درآمدهای غیرشهریه اشاره نموده و از اولویت برنامه های سال 96 جذب درآمد غیرشهریه ای را بصورت واقعی و بدون لحاظ نمودن سودهای بانکی، خواستار شدند و بر برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی جهت جذب درآمد غیرشهریه ای تاکید نمودند. در ادامه جناب آقای دکتر عزیز جوانپور دبیر محترم هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ضمن خیر مقدم به مدعوین و روسای شورای های تخصصی برنامه ریزی و اداری و مالی و معاونین و مسئولین بودجه بر اجرای بودجه های ابلاغی تاکید نموده و خواستار حرکت واحدها و مراکز در مسیر ابلاغیه های مصوب شدند.