پیام تبریک ریاست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن نوروز 1399 1398/12/29


به گزارش روابط عمومی واحد ارومیه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی طی پیامی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید و نوروز 1399  از زحمات، تلاش و کوشش بی بدیل همکاران دانشگاه در سال 98 تقدیر نمود.
پیام رئیس دانشگاه به شرح زیر است:
به نام آنکه هستی نام از او یافت
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایه الطاف بیکرانش، خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی توانست با سعی و تلاش بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت حمایت از کار و سرمایه ایرانی، ارتقاء خدمت رسانی به آحاد جامعه بالاخص دانشجویان بزرگوار و همچنین ارتقای سطح علمی جوانان به عنوان محور اصلی و اساسی فعالیت های خود گام های بلندی بردارد و به موفقیت های چشمگیری دست یابد.
در سالی که گذشت میهن اسلامی با تلخی های گوناگونی از جمله شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی، سقوط هواپیمای اوکراینی و شیرینی هایی همچون حضور پرشور مردم در تشییع پیکر سردار دلها و حضور با بصیرت در پای صندوق های رای در انتخابات مجلس شورای اسلامی و تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن همراه شد.
 امید است در سالی که در پیش رو داریم تلاش ها در راستای دستیابی به چشم انداز، حفظ و ارتقای جایگاه برتر این دانشگاه، افزایش کیفیت و رضایتمندی ذینفعان پیگیرانه ادامه یابد. 
اینجانب در آستانه فرا رسیدن "عید نوروز باستانی" و آغاز سال نو، تبریک و تهنیت صمیمانه خود را تقدیم به تمامی خانواده های عزیز ایرانی بالاخص اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندم.
 
دکتر محود پوریوسف 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی