ثبت‌نام در بیست و دومین دوره مسابقات قرآن و عترت واحد ارومیه تا 10 اردیبهشت 1396/01/31


ثبت‌نام در بیست و دومین دوره مسابقات قرآن و عترت واحد ارومیه تا 10 اردیبهشت

 
مسابقه

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه گفت: ثبت‌نام بخش شفاهی مسابقات قرآن و عترت از 10 اسفند سال 95 آغاز و تا 10 اردیبهشت سال جاری ادامه دارد.

دکتر محمود بابازاده در گفت و گو با روابط عمومی واحد ارومیه با بیان اینکه این معاونت به منظور توسعه و ترویج فضای قرآنی در دانشگاه و تحقق اندیشه های حضرت امام خمینی (ره)، آشنایی قشر جوان دانشجو، استادان و کارکنان این مسابقه و جشنواره را برگزار می کند، اظهار کرد: مراحل اولیه ثبت نام و اطلاع رسانی در این زمینه آغاز شده است.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با بیان اینکه این مسابقه در 3 بخش استادان، دانشجویان و کارکنان و در 3 مرحله واحدی، استانی و کشوری برگزار می شود، افزود: مسابقات بخش شفاهی شامل رشته های قرائت قرآن کریم به روش تحقیق، قرائت به روش ترتیل، اذان و حفظ قرآن کریم ( 5 جز، 10 جز، 20 جز و حفظ کل قرآن) انجام می گیرد.

وی در باره برگزاری جشنواره هنر، ادبیات پژوهش، دینی و فرهنگی خاطرنشان کرد: این جشنواره در 24 عنوان رشته و در 3 بخش استادان، دانشجویان و کارکنان برگزار می شود.

بابازاده تصریح کرد: در مجموع 24 رشته مسابقه، 10 رشته شامل کارکنان و استادان است که دانشجویان می توانند در همه 24 رشته شرکت داشته باشند.

وی گفت: ثبت نام کنندگان در بخش جشنواره تا 10 خرداد سال جاری فرصت دارند اثر خود را به کانون قرآن و عترت واحد ارومیه تحویل دهند.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه ادامه داد: ثبت نام بخش شفاهی مسابقات قرآن و عترت از 10 اسفند ماه سال 95 آغاز و تا 10 اردیبهشت ماه سال جاری ادامه دارد و مسابقات در دو بخش خواهران و برادران روز 12 اردیبهشت سال جاری در محل آمفی تئاتر دانشکده های فنی و علوم پایه واحد ارومیه برگزار می شود.

وی اظهار کرد: در هر بخش و رشته به برگزیدگان هدایای نفیس همراه با لوح تقدیر تقدیم می شود.